Netflix ekranlarında kraliçe olarak izlediğimiz Claire Foy’un karşımıza Lisbeth Salander olarak çıkacak The Girl in the Spider’s Web filminin kadrosuna yeni bir isim katıldı. Sverrir Gudnason Claire Foy ile beraber filmin başrol oyuncularından olacak. The Girl in the Spider’s Web kadrosu birkaç aydır yavaş yavaş açıklanırken 2011’de çekilen David Fincher imzalı filmde gazeteci rolünde Daniel Craig’i bu filmde de görüp görmeyeceğimizi merak eden hayranlar vardı. Sverrir Gudnason’nın Mikael Blomkvist olarak açıklanması ile bu soru cevap bulmuş oldu.

Serinin başka bir yönetmen ve yeni bir kadro ile çekileceğinin duyurulmasından kısa süre sonra Fede Álvarez’in yönetmen koltuğunda karşımıza çıkacağı açıklanmıştı ardından Claire Foy Salander rolüne seçildi ve ilk duyuru ile umutsuzluğa kapılan hayranlar yönetmen ve oyuncu seçiminin ardından ne izleyeceklerini merak etmeye başladılar.

Çekimlerine hala başlanmayan filmin Ocak ayında Berlin’de çekimlere başlaması bekleniyor. Ekim ayında ise vizyonda olacak The Girl in the Spider’s Web.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.