Marvel/Netflix ortaklığında çekilen süper kahraman dizilerinden Jessica Jones’un 2. sezonundan ilk fragman yayınlandı. Fragmanla beraber dizinin ne zaman Netflix’e döneceği de sonunda belli oldu.

Jessica Jones Dünya Kadınlar Gününde 8 Mart 2018’de Neflix’e dönecek.

Krysten Ritter’ın hayat verdiği dedektif Jones 13 bölümlük 2. sezonunda da ilk sezonda savaştığı Killgrave ile hala uğraşıyor gibi. Dizinin başlangıç tarihini müjdeleyen fragmandan önce yayınlanan ilk fotoğrafta karşımıza çıkan Tennant’ın dizideki varlığının Killgrave mi başka bir karakter mi yoksa bir anı mı olduğunu bilmiyoruz; 1. sezonun sonuna Jessica Killgrave’i öldürmüştü.

Ritter “1. sezon daha çok Jessica’nın aklı ve kafasındaydı bu sezon daha çok kalbinde olacak.” diyerek 2. sezonun daha duygusal olacağının da haberini verdi.

Tüm dünya ile aynı anda bütün sezonu 8 Mart 2018’de Netflix üzerinden izleyebilirsiniz.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.