Netflix’in aralık ayında izleyici ile buluşacak olan bilim kurgu filmi Bright’dan yeni ve son bir fragman paylaşıldı.

Elflerin, orkların, perilerin ve insanların günümüz teknolojisi ile iç içe yaşadığı bir dünyada bir insan polise ortak olarak Ork bir polis verilir. Bu emniyet teşkilatında görev yapan ilk Ork olduğu için hem kendi türü hem de insanlar tarafından tuhaf karşılanır.

Bir çağrıya cevap veren insan ork ikilisi gittikleri yerde kötü ellere geçerse dünya için son derece tehlikeli olabilecek bir gücün varlığı ile karşılaşırlar.

Fragman daha önce gördüğümüz sahnelere fazla yenisini eklemese de aksiyonun dozunu arttırmış. Soundtrack albümü ile de adından çok bahsettiren Bright’ın bu fragmanında Camila Cabello’nun film için kaydettiği Crown şarkısını ilk defa duyuyoruz.

22 Aralık’da Netflix’den izlenebilecek olan filmin kadrosunda Smith’in yanı sıra Joel Edgerton, Noomi Rapace, Lucy Fry, Edgar Ramirez, Ike Barinholtz, Enrique Murciano, Jay Hernandez, Andrea Navedo, Veronica Ngo, Alex Meraz, Margaret Cho, Brad William Henke, Dawn Oliveri ve Kenneth Choi bulunuyor.

Yönetmen koltuğunda David Ayer’ın oturduğu filmin senaryosu Max Landis imzalı.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.