The 15:17 to Paris filminden ilk fragman yayınlandı.

Clint Estwood’un yönetmen koltuğunda oturduğu ve 21 Ağustos 2015 tarihinde bir trendeki terör saldırısını durdurup teröristi etkisiz hale getirmeyi başaran Anthony Sadler, Alek Skarlatos ve Spencer Stone’un hikayesi anlatılacak. Bu filmi özel kılan detay ise filmdeki oyuncuların gerçekten de bu saldırıyı durduran üç isim olması.

Yalnızca bir trende ve olay anında geçen uzun metrajlı bir filmin nasıl çekilebileceğini merak ediyorsanız film bu üç ismin hayatlarından da kesitler sunarak sonunda saldırı anına bağlanıyor.

Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Jenna Fischer, Judy Greer, Ray Corasani, PJ Byrne, Tony Hale ve Thomas Lennon bulunuyor.

The 15:17 to Paris normal insanların büyük bir cesaret göstererek nasıl kahraman olduklarını ve o ana kadar hayatlarının onları bu noktaya getirmek için nasıl yollar sunduğunu izleyebileceğiniz bir kahramanlık öyküsü.

9 Şubat 2018’de The 15:17 to Paris filmi vizyona girecek.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.