Lionsgate ve CBS ortaklığında çekilen korku filmi Winchester’dan yeni bir fragman yayınlandı.

Helen Mirren’ın Sarah Winchester olarak başrolünde olduğu film gerçek bir hikayeden uyarlama. Sarah Winchester, Winchester silahlarının varisi olarak ruhlar tarafından affedilmek için sürekli ev inşa etmesi gerektiğini öğrenince San Jose’de bir malikane inşaatına başlar ve durmaksızın burada inşaat eder, malikane neredeyse bir şato kıvamına gelene kadar devam eden inşaat ile evin içerisi uçsuz bucaksız koridorlar, odalar ve mahzenler ile dolar, bu durum hayaletlerin kafasını karıştırmaya da başlamıştır.

Helen Mirren dışında filmde Jason Clarke, Sarah Snook, Angus Sampson ve Finn Scicluna-O’Prey’de karşımıza çıkacak isimler. Winchester: The House That Ghosts Built, 2 Şubat’ta ABD’de vizyona girecek. Türkiye vizyon tarihi ise henüz belli değil.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.