İlk filmi ile 2008 yılında korku ve gerilim sevenlerin beğenisine sunulan The Strangers’ın devam filmi on yıl sonra geliyor ve filmden yeni bir fragman daha yayınlandı.

Bütçesinin çok üzerinde gişe yapan korku filminin devam filmi için uzun süre beklenmiş olsa da 2008 yılında izlediğimiz filmden çok da farklı bir şey gelmeyecek gibi duruyor eğer o filmden hoşlandıysanız The Strangers: Prey at Night için takvimlerinizi şimdiden işaretleyin derim.

Filmin gerçek hikayelerden esinlenildiği ve çekildiği söyleniyor. Yönetmen koltuğunda ilk filmi de yöneten Bryan Bertino otururken senaryoda Bertino imzası taşıyor.

9 Mart 2018’de vizyonda olacak filmin oyuncu kadrosunda Christina Hendricks, Martin Henderson, Bailee Madison ve Lewis Pullman, Johannes Roberts gibi isimler karşımıza çıkacak.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.