Ferzan Özpetek’in yapımcıları arasında olduğu ve Türk Tiyatrosunun sevilen yüzü Serra Yılmaz’ın ilk kez yönetmenlik koltuğuna oturduğu Cebimdeki Yabancı filminden pek de konuyla alakalı görüntü çizmeyen bir tanıtım fragmanı yayınlandı.

Yedi eski arkadaş, birbirlerini tanıdıklarını düşünen iyi arkadaşlar bir akşam yemeğinde bir araya geldiklerinde içlerinden biri bir oyun oynamayı teklif eder; oyuna göre herkes cep telefonlarını masaya bırakacaktır ve gelen her mesaj sesli olarak herkese okunacaktır. Gece ilerledikçe hiçbirinin aslında göründüğü gibi olmadığı, birbirlerini pek de tanımadıkları izin verilen kadar tanıdıkları ortaya çıkar.

2016 yılında İtalya’da büyük gişe başarısı elde etmiş olan Perfetti Sconosciuti’den uyarlanan filmin oyuncu kadrosunda ise Belçim Bilgin, Buğra Gülsoy, Çağlar Çorumlu, Leyla Lydia Tuğutlu, Serkan Altunorak, Şebnem Bozoklu ve Şükrü Özyıldız var. Film 2 Şubat 20182de vizyona girecek. Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz:

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.