ABC kanalı yeni gelen Alex, Inc. Dizisi için yayınladığı fragman ile Scrubs aktörü Zach Braff’ı komedi yapımlarına geri döndürüyor. Yay! Dizi kısaca Alex Schuman adlı bir radyocunun işini bırakıp kendi şirketini kurma girişimini konu alıyor. Alex iki çocuğu ve karısı ile beraber yeni bir iş macerasına atılırken umutsuzluğa düştüğü zamanlar da oluyor elbet, belki de bu yaşta kendi şirketini kurma kararı yanlıştı diye düşünen Alex’in yardımına yine ailesi ile olan bağı ve ona inananlar yetişiyor. Alex karakterinin karısı rolünde ise Tiya Sircar yer alıyor.

Fragmanda Alex’in iş kurma deneyimini Podcast ile gün ve gün başkaları ile paylaştığını görüyoruz. Oldukça iyi gözüken fragmanda modern hayatın içindeki aile konusu üzerine duruluyor. Matt Tarses’ın yaratıcısı olduğu dizinin yapımcıları arasında da yer alan Braff Pilot bölümün de yönetmenliğini üstlendi. Dizi 28 Mart’ta ABC kanalında yayınlanmaya başlayacak.

Fragmanı buradan izleyebilir ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.