Süper kahraman uyarlamaları izlemek için doğru zamanda yaşıyoruz! Syfy kanalı yeni gelen yapımı Krypton’dan fragman yayınladı.

Gelecek olan dizi Superman’in büyükbabası Seyg-El’e, Kal-El’in yani Superman’in zamanından birinin gelip gelecekte yaşanacak bir olayı sadece onun engelleyebileceğini haber vermesiyle ve Seyg-El’in El hanesinin geleceğini kurtarmak için mücadeleye başlamasını konu alıyor. Zaman yolculuğunun, var olan Superman hikayesini nasıl etkileyeceği ve ne kadar hikayeye bağlı olacağı konusu şimdiden belirsiz ayrıca gelecekten gelen kişinin gezegenin yok edileceğini haber vermesi tüm hikayesi gezegeninin yok olup da dünyada güneş sayesinde güçlerini kazanması üzerine olan Superman’in nasıl bir hikayesi olacak bilinmiyor ama fragmanın görsel efektleri oldukça etkileyici gözüküyor.

Dizide Superman’in eksikliği bu yeni seriyi bir süper kahraman dizisinden çok bilim kurgu dizisine çeviriyor diyebiliriz. Cameron Cuffe’yi Superman’in büyükbabası rolünde izleyeceğimiz dizi 21 Martta yayınlanmaya başlanacak.

Mini seri olarak planlanan dizi hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.