Alex Ross Perry’nin yönetmenlik koltuğuna oturduğu, Emily Browning’li Golden Exits filminden fragman geldi. Sundance Film Festivalinde oldukça övgü dolu yorumlar almıştı film.

Perry Impolex, Queen of Earth ve Listen Up Philip gibi filmler il genelde Amerikan bağımsız dramasına büyük katkı sağlayan bir yönetmen bunun yanında inanılmaz güçlü bir yazar olması filmlerinin havada kalmışlığını yok ediyor genelde.

Brooklyn’deki iki ailenin hikayesinin bir yerde birbirleri ile kesişmesini konu alan film, yurtdışına çıkan genç bir kadının dahil olduğu başka bir aile ile birlikte asla konuşulmayan bir acıyı tecrübe etmelerini anlatıyor.

Emily Browning, Analeigh Tipton, Chloë Sevigny ve Mary-Louise Parker gibi isimlerin yer aldığı film Amerika’da 9 Şubatta vizyona girecek.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.