Getty Oil Şirketinin kurucusu ve Fortune dergisi tarafından 1957 yılında Amerika’nın en zengini seçilen J. Paul Getty’nin torununun kaçırılması ile başlayan aile dramasını konu alacak olan dizi Trust’dan fragman yayınlandı.

All the Money in The World ile aynı hikayeyi işleyen dizinin tek farkı çocuğun kaçırılması ve ardından olanlarla beraber ailenin yaşamının uzun yıllarına ışık tutacak olması.

Hilary Swank, Brendan Fraser, Donald Sutherland, Anna Chancellor, Harris Dickinson ve Michael Esper’in kadrosunda olduğu dizi Getty’nin torununun kaçırılmasının ardından istenilen fidyenin ödenmemesi ile aile çatırdamaya başlıyor.

Danny Boyle’un yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin senaryosu Simon Beaufoy elinden çıkma. Trust dizisi 25 Mart 2018’de başlayacak.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.