2014 yılında yayınlandığı andan itibaren kablolu yayın yapan kanallar arasında çabucak sıyrılan Silicon Valley’nin beşinci sezon fragmanı yayınlandı.

Bu sezon dizinin ilk sezonundan bu yana oyuncu kadrosunda olan T.J. Miller’ın olmadığı ilk sezon olacak fakat dizinin oyuncu eksikliği komedi unsurunun önüne geçmeyecek gibi duruyor fragmana bakılırsa. Silicon Valley tüm sezonlarında neredeyse aynı adımları izlediği için bu sezonda da karakterlerin her şey mükemmel giderken birden düşmelerini ardından yine olayların toparlanmasını izlerken komedi unsuru sabit kalacak.

Richard’ın bir algoritma bulması ile bütün büyük şirketlerin peşlerine düşmesi fakat bu rekabet ortamına rağmen Richard ve arkadaşlarının kendi şirketlerini kurmasını ve sonrasında gelişen olayları konu alan bir komedi dizisi olan Silicon Valley 5. sezonu ile 25 Mart’da HBO kanalında olacak. Silicon Valley’de karşımıza Thomas Middleditch, Kumail Nanjiani, Martin Starr, Zach Woods yine çıkacak.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.