HBO’nun bu sene yayınlanmaya başlayacak olan dizisi Barry’den yeni bir tanıtım fragmanı yayınlandı.

Bill Hader genelde karşımıza yardımcı oyuncu rollerinde çıkan komedi alanında başarılı işlere imza atmış bir oyuncu, yönetmen ve senarist. HBO’nun yeni dizisinde ise karşımıza oyuncu olmak isteyen bir suikastçı olarak çıkıyor.

Bir izin peşinden L.A.’de oyunculuk sınıfına kadar süren bir maceranın ardından Hader’ın karakteri hayatta kendisine yeni bir tutku buluyor, dizi bu karakterin maceralarını takip edecek ve yayınlanan tanıtım fragmanı anlaşılabilir bir şekilde dizinin türü olan komediye odaklanıyor.

Dizi bu Mart ayında başlayacak ve HBO’nun komedi dizilerine bir eklenti olacak. Geçtiğimiz yıllarda HBO Veep, Silicon Valley, Ballers, Divorce, High Maintenance ve Crashing gibi dizilerle adından söz ettiren bir komedi dizisi yaratmayı başaramadı. Bakalım aralarına yeni katılan Barry ile durum değişecek mi?

25 Mart’ta seyirci ile buluşacak olan Barry’de Hader dışında Stephen Root ve Henry Winkler rol alıyor.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.