Dc Entertainment ve Warner Bros.’un Cartoon Network için hazırladığı Teen Titans Go! To the Movies tanıtım fragmanı sonunda yayınlandı.

Süper kahramanın olmanın sırrı kendi filmine sahip olmak diye başlayan fragmanda Robin karakteri dışında herkesin Wonder Woman kıyafeti ile herkesin Wonder Woman’ı ne kadar çok sevdiğinden bahsediyorlar.

Mizahı ana noktasına alan animasyonun bir de küçük bir hedefi var; Diğer süper kahraman filmlerini hafızalardan silmek! Yani… yapabilirse….

Animasyon türündeki yapım kahramanların maceralarını beyaz perdeye farklı bir çizimle taşıyor. Tanıtım fragmanının haberini Robin karakterine hayat veren Scott Menville ile yapan filmde ayrıca Greg Cipes, Khary Payton, Hynden Walch, Will Arnet ve Kristen Bell yer alıyor.

Film 27 Temmuz 2018 de sinemalarda olacak.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.