Beyaz perdedeki Suicide Squad yıkımından sonra DC sürpriz bir animasyon ile Suicide Squad ekibini yakın bir zamanda yeniden topluyor!

Animasyon alanında beyaz perdeden ve rakiplerinden de daha başarılı olduğu düşünülürse Suicide Squad: Hell to Pay için heyecanlanmamak için hiçbir nedenimiz yok. Bilmeyenler için Task Force X’de denen ve Amanda Waller altında çalışan suçluların genellikle geri dönüşü olmayan görevlere gönderildiği bir ekibin hikayesini anlatıyor Suicide Squad.

Henüz konusu ya da ne zaman yayınlanacağı gizli tutulan Suicide Squad: Hell to Pay’in ses sanatçıları bugün erken saatlerde açıklandı: Christian Slater (Deadshot), Billy Brown (Bronze Tiger), Liam McIntyre (Captain Boomerang), Kristin Bauer van Straten (Killer Frost), Gideon Emery (Copperhead), Tara Strong (Harley Quinn), Vanessa Williams (Amanda Waller), C. Thomas Howell (Zoom), Dania Ramirez (Scandal Savage), James Urbaniak (Professor Pyg), Julie Nathanson (Silver Banshee), Jim Pirri (Vandal Savage ve Vertigo), Greg Grunberg (Maxum Steel), Dave Fennoy (Blockbuster ve Tobias Whale), Cissy Jones (Knockout), Natalie Lander (Darma), Trevor Devall (Punch), Dave Boat (Harvey Dent/Two-Face) ve son olarak Matthew Mercer (Savage Gunman).

En sevilen kötüleri bir çatı altında toplayan ekibin animasyonu Suicide Squad: Hell to Pay’den kadro dışında bugün ilk defa fotoğraflar da paylaşıldı. Aşağıdaki galeriden animasyondan paylaşılan ilk fotoğraflara göz atabilirsiniz.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.