François Simard, Anouk Whissell ve Yoann-Karl Whissell’in yönetmenliğinde Summer of ’84’den ilk fragman yayınlandı.

Film ilk kez Sundance film festivalinde gösterildikten sonra Stephen King ve Stranger Things havasını bolca taşıyan ilk fragmanı seyirci ile paylaştılar. Fragman bisikletler, karanlık havası ile seyirciye son zamanlarda izlemeye alıştığımız retro filmlerden bir tane daha geldiğini haber veriyor.

Normal geçen bir yazda çocuklar kaybolmaya ve daha da kötüsü ölmeye başladıklarında kasabadaki çocuklardan biri yan komşusunun katil olduğunu düşünür. Hem de polis memuru olan komşusunun!

Matt Leslie ve Stephen J. Smith tarafından kaleme alınan film RKSS tarafından yönetildi. Oyuncu kadrosu ise Rich Sommer, Tiera Skovbye, Graham Verchere, Judah Lewis, Caleb Emery ve Cory Gruter-Andrew’ı barındıran filmin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.