Deadpool ve New Mutants filmlerinin çekimleri kısa bir süre önce sona ermiş ve iki filmde post prodüksiyon sürecine girmişti. Şimdi iki film için de yeni bir vizyon tarihi belirlendi.

İyi haber şu ki Deadpool filmi 1 Haziran’dan iki hafta önce 18 Mayıs’da vizyonda olacak. Filmde Ryan Reynolds bir kez daha karşımıza Deadpool rolüyle çıkarken Reynolds’a Morena Baccarin, T.J. Miller, Josh Brolin, Brianna Hildebrand, Zazie Beetz, Leslie Uggams, Karan Soni ve Stefan Kapicic gibi isimler eşlik edecek.

Çekimleri boyunca hiç fotoğraf gelmeyen The New Mutants twitter üzerinden paylaştığı videolar dışında da hiç reklam yapmıyordu şimdi de filmin vizyon tarihi tam 10 ay ileriye atıldı. The New Mutants 13 Nisan 2018’de vizyona girecekken şimdi 22 Şubat 2019’da vizyonda olacak.

Beyaz perdedeki X-Men evrenine dahil olmayacak Spin-off filmlerinden olan The New Mutants’da karşımıza Mirage rolüyle Blu Hunt, Magik rolüyle Anya Taylor-Joy, Wolfsbane rolüyle Maisie Williams, Cannonball rolüyle Charlie Heaton, Sunspot rolüyle Henry Zaga ve Dr. Cecilia Reyes rolüyle Alice Braga çıkacak.

Fox’un diğer erteleme haberi ise Gambit filminden geldi. Gambit’in çıkış tarihi de 7 Haziran 2019’a ertelendi.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.