Recep İvedik tiplemesi ile gişede büyük başarılan elde etmiş Şahan Gökbakar’ın çok da farklı durmayan karakter tiplemesine yer verdiği Kayhan’dan ilk görüntüler yayınlandı.

Şahan Gökbakar komedi hayatına bir televizyon programı ile başlamış ardından Recep İvedik ile beyaz perdede boy göstermişti. Şimdiye kadar beş adet filmi olan karakterine yeni bir karakter ekliyor, seri yapar mı bilinmez ama Kayhan hafif kilolu, çirkin sayılabilecek tipte bir karakter olarak çıkıyor yine karşımıza. Bu karakteri de Dikkat Şahan Çıkabilir’i izleyenler tanıyacaklardır hemen.

GÜNCELLEME: FRAGMAN

 

Senaryosunda Şahan ve Togan Gökbakar’ın imzası olan filmin yönetmen koltuğunda da Togan oturuyor. Lise yıllarından bir günlük bulan ve sınıf arkadaşlarının aslında kendinden nefret ettiğini gören Kayhan’ın başka hiçbir işi olmadığı için lise arkadaşlarından nasıl intikam alırım diye kendi kendine sormasını ve plan yapıp hayata geçirmesini konu alıyor film.

Filmden yayınlanan fotoğraflara aşağıdan ulaşabilirsiniz:

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.