Kıvanç Tatlıtuğ’un karşımıza baba rolüyle çıkacağı Hadi Be Oğlum filminden ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

Tüm hayatını iletişim sorunları olan oğluna adayan bir baba olan balıkçı Ali ve oğlu ile arasındaki sıcacık ilişkiye değinecek olan filmde Ali’nin her şeyi oğludur. Ali annesi, babası ve sevdiği kadınla ilgili birçok acıyı, hayal kırıklığını içinde taşırken istediği tek şey oğlunun, Efe’nin, kendini anladığını bilmektir.

Film için başrol oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ “Sinemada gerçek anlamda bir yere dokunacak, sosyal içerikli, güncel bir hikaye aradım. Hadi Be Oğlum o aradığı film projesiydi.” yorumunda bulunurken konusu ile çoktan birçok izleyiciyi kendine çekmiş görünüyor film.

Bora Egemen’in yönetmen koltuğunda oturduğu filmin kadrosunda Kıvanç Tatlıtuğ dışında Yücel Erten, Büşra Develi gibi isimler karşımıza çıkacak. Hadi Be Oğlum 16 Şubat tarihinde vizyonda olacak. Tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.