Becky Albertalli tarafından kaleme alınan romandan uyarlanan Love, Simon’dan yeni bir fragman yayınlandı.

Yeni yayınlanan fragmanda Simon’ın sıradan gibi duran hayatına daha yakından bakma fırsatı elde ediyoruz. Ailesi ve arkadaşları ile arasındaki ilişkinin daha belirgin olduğu fragmanda hak ettiği aşkın peşinden gitmeye karar veren genç bir çocuğun arkadaşlarına ve ailesine açılmak konusundaki tereddütlerini göz önüne seriyor.

Film 17 yaşında bir genç olan Simon Spier’in ailesine ve arkadaşlarına nasıl gay olduğunu söylemenin yollarını aramasını konu alıyor. Aynı zamanda online olarak konuştuğu ve kim olduğunu bilmeden ilgi duyduğu sınıf arkadaşının kimliğini de öğrenmeye çalışıyor. Love, Simon filminden yayınlanan fragmana aşağıdan göz atabilirsiniz.

Lisenin fazlasıyla zor ve zorbalığa açık bir yer olduğu göz önüne alınırsa Simon’ın hikayesinin seyirciye tüm içtenliği ile beraber komik yanları ile sunulması oldukça başarılı ve belki aynı durumda olan gençler için yol gösterici olabilir.

Son zamanların gençlik dizilerinde ya da filmlerinde görmeye alıştığımız dinamik kadrosu Katherine Langford, Alexandra Shipp, Jorge Lendeborg, Miles Heizer, Keiynan Lonsdale, Logan Miller, Jennifer Garner, Josh Duhamel ve Tony Hale olan Love, Simon fragmanı hakkında düşüncelerinizi yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.