Geçtiğimiz günlerde kadrosu açıklanan DC’nin yeni animasyonu Suicide Squad: Hell To Pay’den ilk fragman gün yüzüne çıktı.

Animasyon alanında beyaz perdeden ve rakiplerinden de daha başarılı olduğu düşünülürse Suicide Squad: Hell to Pay için heyecanlanmamak için hiçbir nedenimiz yok. Bilmeyenler için Task Force X’de denen ve Amanda Waller altında çalışan suçluların genellikle geri dönüşü olmayan görevlere gönderildiği bir ekibin hikayesini anlatıyor Suicide Squad.

Suicide Squad: Hell to Pay’in ses sanatçıları şu isimlerden oluşuyor; Christian Slater (Deadshot), Billy Brown (Bronze Tiger), Liam McIntyre (Captain Boomerang), Kristin Bauer van Straten (Killer Frost), Gideon Emery (Copperhead), Tara Strong (Harley Quinn), Vanessa Williams (Amanda Waller), C. Thomas Howell (Zoom), Dania Ramirez (Scandal Savage), James Urbaniak (Professor Pyg), Julie Nathanson (Silver Banshee), Jim Pirri (Vandal Savage ve Vertigo), Greg Grunberg (Maxum Steel), Dave Fennoy (Blockbuster ve Tobias Whale), Cissy Jones (Knockout), Natalie Lander (Darma), Trevor Devall (Punch), Dave Boat (Harvey Dent/Two-Face) ve son olarak Matthew Mercer (Savage Gunman).

Daha çok karakterlerin tanıtımı gibi olan fragman hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.