New York Comic Con’da ilk bölümü gösterilen ve gelecek ay ekranlara dönecek olan Ash Vs. Evil Dead’in 3. sezonundan fragman yayınlandı.

Kan, vahşet, korku ve komedi unsurlarını bir araya getiren yapım 1981 yapımı The Evil Dead filminin televizyon uyarlaması ve yayınlanmaya başladığından bu yana kendine sadık bir hayran kitlesi edinmeyi başardı. Kötülük yenilip de insanlık kurtarıldıktan sonra geriye yapacak tek bir şey kalmıştır, o da bir hırdavatçı dükkanı açmak! Elbette çok geçmeden kötülüğün tamamen yenilmediğini anlayan Ash için yeni maceralar başlar.

Bu sefer Kötülük varlığından bile daha yeni haberi olduğu kızının peşindedir Ash’ın.

Bruce Campbell, Lucy Lawless, Ray Santiago, Dana DeLorenzo ve Kelly Maxwell bu sezonda da karşımıza çıkacak isimlerken. Kadroya yeni katılan Arielle Carver-O’Neill ise Ash’in kayıp kızı Brandy Barr rolünde 3. sezona ekleniyor.

Fragmanı ve paylaşılan posteri aşağıdan görebilirsiniz.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.