90’lı yıllarda bir lisede geçecek olan yeni Netflix dizisi Everything Sucks!’ın ilk fragmanı yayınlandı. Geçen senelerde hepimizin içindeki nostalji duygularını sonuna kadar yaşatan Stranger Things’in başarısından sonra Netflix aynı formülü kullanarak bilim kurgu öğelerini dışarıda bırakıp yerine bir lise konsepti ekleyerek yeni dizisini bizlere sunacak.

Dizi 1996 yılında Boring, Oregon’da bir grup liseli gencin kendi içlerinde, öğretmenleri ve aileleriyle olan maceralarını konu alıyor. Biraz komedi, biraz drama, bolca da nostaljik şarkı içeriğiyle kendini tamamlıyor.

Fragman bize izlerken akıllı telefonlar ve sosyal medya olmadan nasıl vakit geçirilebildiğimizi hatırlatıyor, internete bağlanırken o iç gıcıklayıcı sesle beklenen dakikalara bile bir özlem duymamızı sağlıyor.

Peyton Kennedy (Kate), Jahi Winston (Luke), Rio Mangini (McQuaid), Quinn Liebling (Tyler), Sydney Sweeney (Emaline), Elijah Stevenson (Oliver), Patch Darragh (Ken) ve Claudine Nako (Sherry) gibi oyuncuları bünyesinde barındıran dizi Russo Young yönetmenliğiyle Everything Sucks! 16 Şubat günü Netflix ekranlarında bizlerle buluşacak.