Netflix ortaklığında yayınlanan Marvel dizilerinden Jessica Jones’un 2. sezon fragmanı yayınlandı.

Daha önce yayın tarihi duyurusu ile beraber tanıtım fragmanı yayınlanan Jessica Jones, şimdi yayınlanan fragmanı ile 2. sezonun konusu üzerine bilgi paylaşıyor. Daha önce Jessica Jones’a hayat veren oyuncu Ritter “1. sezon daha çok Jessica’nın aklı ve kafasındaydı bu sezon daha çok kalbinde olacak.” açıklaması yapmıştı ve fragmanda Jones’un ailesi ile ilgili konuşması, kazadan sonra kendine yapılanların peşine düşmesi bu açıklama ile birleşince Jessica Jones dizisine göre biraz daha duygusal bir sezonun bizi beklediği sinyallerini veriyor.

Netflix’in paylaştığı altyazılı fragmanı yukarıdan izleyebilirsiniz. Jones’un kendşi geçmişini kurcaladığı göz önüne alınırsa setten fotoğrafları gelen ve birinci sezonun sonunda ölen Kilgrave’in anı olması daha muhtemel duruyor.

Jessica Jones 8 Mart’da Netflix ekranına dönecek.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.