Amy Schumer’ın yeni komedi filmi I Feel Pretty’den fragman yayınlandı.

Film son zamanların hassas konularından değinerek başlıyor. Renee Bennett kiloları ile başı dertte olan bir kadındır, sosyal medyada gördüğü kadınlar gibi olmanın nasıl bir his olduğunu öğrenmek isteyen Renee onlar gibi olmak için epey çaba harcar. Bir gün spor salonunda geçirdiği bir kazanın ardından kendine güveni yerine gelen Renee’nin hikayesine odaklanıyor fragman. Kilo vermeye ya da sosyal medyadaki herhangi bir kadına benzemeye çalışmadan kendini güzel hisseden Renee’nin hayatı tamamen değişir.

Konu aslında beden olumlama hareketinin doğru şekilde kullanılırsa nasıl yararlı olabileceğini çok güzel gözler önüne seriyor ve bunu komik bir dille seyirciye yansıtmayı başarıyor.

Abby Kohn ve Marc Silverstein tarafından yazılıp yönetilen filmin kadrosu ise epey güzel. I Feel Pretty’nin oyuncu kadrsounda karşımıza Michelle Williams, Emily Ratajkowski, Busy Phillips, Lauren Hutton, Dave Attell, Tom Hopper, Naomi Campbell, Aidy Bryant, Sasheer Zamata, Rory Scovel ve Adrian Martinez çıkacak.

I Feel Pretty 29 Haziran 2018’de seyirci ile buluşacak.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.