Dr. Seuss’ How the Grinch Stole Christmas! bir kez daha, bu sefer animasyon olarak sinemaya uyarlanıyor ve ilk fragmanı da Benedict Cumberbatch sesiyle karşımızda!

1966’da yarım saatlik bir animasyon filmi olarak televizyonda yayınlanan, 2000 yılında ise Ron Howard’ın yönettiği ve Jim Carrey’nin oynadığı uzun metrajlı filmi ile karşımıza çıkan çocuk kitabı Dr. Seuss’ How the Grinch Stole Christmas!, bu sefer de uzun metrajlı bir animasyon filmi olarak karşımıza çıkıyor. Üstelik şeytani ama tatlı minikler Minionların yapımcısı İllumination’dan.

The Grinch’in bu ilk fragmanı bize Grinch’in sabah ritüelinden daha fazlasını vermiyor. Happy şarkısıyla mutsuz bir şekilde uyanması bizi kıkırdatmış olsa da Benedict Cumberbatch dışında kimsenin sesini bile duymuyoruz veya hikayede önemli yeri olduğu söylenen Cindy-Lou Who’yu göremiyoruz.

Henüz ilk fragman olduğundan hikayeye dair bir şey görememiş olmamız normal, zaten Benedict Cumberbatch’in sesini Türkiye’de duyma ihtimalimiz de neredeyse yok gibi altyazı ile yayınlanmayacağını tahmin ettiğimizden.

The Grinch, ABD’de 9 Kasım’da vizyona girecek. Türkiye vizyonu için ise bir bilgi yok. Çocuklara tatil olan bir dönem seçileceği kesin.

Uzatmalı iletişim öğrencisi, yumoş ayısı fetişisti