Annapurna Pictures ve yönetmen Boots Riley’den gelen kara komedi Sorry to Bother You filminden ilk fragman yayınlandı.

Eleştirmenlerin daha şimdiden yılın en çılgın filmi olduğuna emin oldukları film, ilk olarak Sundance film festivalinde gösterildi. İzleyenlerin görüşlerine göre Sorry to Bother You, film boyunca sizi sürekli yanıltarak bolca beklenmedik olayı üstüne bir de absürt bir şekilde anlatarak sizi kendine bağlıyor.

Oakland’de yaşayan Cassius Green (Lakeith Stanfield) bir telemarket işine giriyor fakat ilk denemeleri hep başarısızlıkla sonuçlanıyor. Bunun üzerine iş arkadaşı ona telefonla başarıyla satış yapabilmesi için ”beyaz sesini” kullanmasını belirtiyor. Bundan sonraki satışlarını beyaz tenli sesiyle yapan Cassius büyük bir başarı elde ediyor ve olaylar gelişiyor. Film ırkçılık ve cinsiyetçilik gibi bir çok hassas konuyu kendi bünyesine alıyor ve kendine has anlatım tarzıyla sorguluyor.

Eğer olayları daha sürreal bir şekilde ele alan eğlenceli filmler peşindeyseniz Sorry to Bother You tam size göre olabilir. Film Tessa Thompson, Terry Crews, Steven Yeun, Omari Hardwick, Armie Hammer, Jermaine Fowler ve Danny Glover gibi yıldızlardan oluşan kadrosuyla 6 Temmuz’da sinemalarda olacak.