Shazam! filminden detaylar gelmeye devam ediyor, şimdi de filmin Twitter hesabından resmi logo paylaşıldı.

Warner Bros. altında varlığına devam eden DCEU için oldukça karışık bir 2017 yılı geride kaldı. Firma Wonder Woman ile çok sevilip, Suicide Squad ile ortalama bir puan alırken, Justice League ile yerden yere vuruldu. Yine de yılmadan programlarına devam ediyorlar. Bu senenin sonunda izleyeceğimiz Aquaman’in ardından gelecek olan Shazam!’dan yeni detaylar ve yeni logo geldi.

Şu sıralar çekimleri Toronto’da devam eden filmin logosu Twitter hesabından paylaşıldı. Daha önceki DC filmlerine nazaran daha renkli ve değişik yazı karakteriyle karşımıza çıkan logo, dizaynıyla çizgi romanlardakinden çok da farklı değil.

Shazam! filminde ”Shazam!” diye bağırdığında üzerine yıldırım düşerek kendisini yetişkin bir süper kahramana dönüştürebilen 14 yaşındaki Billy Batson’ın hikayesini izleyeceğiz. Asher Angel’ın Batson’ı oynayacağı fimde, Shazam’ı ise Chuck’dan hatırladığımız Zachary Levi canlandıracak.

Shazam!, Grace Fulton, Faithe Herman, Ian Chen, Jovan Armand, Cooper Andrews, Marta Milans ve Ron Cephas gibi oyuncularla 5 Nisan 2019’da sinemalarda olacak.