Mayıs ayında vizyone girecek merakla beklenen Deadpool 2 ilk tam fragman geldi.

Deadpool 2’den gelen ilk fragman, geçtiğimiz filmin mizahını koruyup, üstüne ikinci filmin yönetmeni David Leitch’in aksiyon deneyimi ve bütçesini ekleyip güzel bir iş çıkarmışlar gibi duruyor. X-Force’u ertelememeleri de cabası. Bakalım görevi bir çocuğu öldürmek olan Cable’a seyirci ısınabilecek mi?

Yeniden Çekimler Neden Yapıldı?

Hatırlayacak olursanız artık çoğu filmde olduğu gibi Deadpool’un ikinci filminde de tekrar çekimler yapılmıştı. Genelde bu çekimler test izleyicisinin verdiği tepkilere göre filmi düzeltmek amaçlı yapılsa da bu film özelinde izleyicinin çok sevdiği iki karakteri daha fazla gösterebilmek adına yapıldığı konuşuluyor.

Deadpool serisinin ikinci filmi de 2016’da yaptıkları gibi bir pazarlama kampanyası ile karşımıza gelecekse bizi keyifli bir iki ay bekliyor. Acaba Avengers: Infinity War ile nasıl dalga geçecek?

Ryan Reynolds, Josh Brolin, Zazie Beetz, Morena Baccarin, T.J. Miller, Brianna Hildebrand, Leslie Uggams, Stefan Kapicic ve Karan Soni’nin başrolünde olduğu David Leitch yönettiği Deadpool 2, 18 Mayıs’ta vizyonda olacak.

KafeinSiz'in yaratıcısı, arayüz tasarımı gurusu, sosyal medya tansiyon aleti, atar ustası, müzik aşığı, sinema arşivi... Bu tanımlara bakacak olursak megaloman.