Bir baba ve kızını canlandıran Nick Offerman ve Kiersey Clemons’ın müzik grubu kurma hikayelerini anlatan Hearts Beat Loud’dan ilk fragman yayınlandı.

Gunpowder & Sky’dan gelen filmde Offerman Frank, Clemons ise Sam karakterlerini canlandırıyorlar. Karısı vefat eden ve kızı üniversiteye gidecek yaşa gelen Frank’in, Sam’den ayrılmak istememesi ve baba-kızın denemek için öylesine kaydettikleri demo şarkının bir anda popüler olmasıyla beraber hayatları değişmeye başlıyor.

Yüzünüze gülümseme bırakacak detaylarla işlenen bir dram diyebileceğimiz filmde, Frank’i batmakta olan bir müzik dükkanı işletmecisi olarak izlerken günümüz şartlarında müziğin nasıl değiştiğine tanık oluyoruz. Filmin yönetmenliğini Brett Haley, senaryosunu ise Marc Basch ve yine Brett Haley üstleniyorlar.

Kadrosunda Nick Offerman, Kiersey Clemons, Toni Collette, Blythe Danner, Sasha Lan ve Ted Danson’la Hearts Beat Loud, 8 Haziran’da Amerika’da belli sinemalarda vizyona girecek. Türkiye için ise henüz bir tarih belli değil.