İlk duyurulduğundan beri büyük bir ilgiyle beklenen Ocean’s serisinin tamamen kadınlardan oluşan yeni filmi Ocean’s 8’den yeni fragman yayınlandı.

Gerek bütün kadronun kadınlardan oluşması nedeniye ikinci bir Ghostbusters olma korkusu gerekse de Holywood’un en ünlü isimlerini bünyesinde toplamasıyla oldukça merak ve tartışma konusu oluşturan Ocean’s 8’de, ilk seride George Clooney’in karakteri Danny Ocean’ın kız kardeşi Debbie Ocean yeni ekibi toplayan isim oluyor. Sandra Bullock’un canlandırdığı Debbie, hayatının en büyük soygunu olarak 150 milyon değerinde bir elmas kolyenin peşine düşüyor. Tek başına gerçekleştirmesi imkansız gözüken soygun için ise ilk soygun ekibini bir araya topluyor.

The Hunger Games ve Pleasantville’den hatırladığımız Gary Ross’un yönetmenliğini üstelendiği filmde, ilk üç Ocean’s filmini yöneten Steven Soderbergh ise yapımcı olarak yer alıyor. Film Warner Bros. aracılığıyla seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Ocean’s 8; Sandra Bullock, Anne Hathaway, Cate Blanchett, Mindy Kaling, Awkwafina, Sarah Paulson, Rihanna, Helena Bonham Carter, James Corden ve Richard Armitage’den oluşan dev kadrosuyla 8 Haziran’da sinemalarda olacak.