Jessica Chastain’in oyuncu kadrosuna dahil oluşunun ardından heyecanımızın iyice arttığı filmin devamı için James McAvoy ve Bill Hader’ın görüşmelerde olduğu belirtildi.

Geçen sene ilk filmini izlediğimiz, Stephen King’in aynı isimli romanından uyarlanan It’de bir arkadaş grubunun bir canavara karşı mücadelesini izlemiştik. İlk seferinde 1990 yılında uyarlanan film serisinin gelecek sene izleyeceğimiz ikinci kısmında, arkadaş grubunun yetişkinlik dönemlerinde ”It” ile bir sefer daha karşılaşmalarını göreceğiz.

The Holywood Reporter’ın haberine göre X-Men’den James McAvoy ve Saturday Night Live’den Bill Hader It: Chapter Two için görüşmelerde bulunuyor. Serinin sevenlerinin ikinci film için Bill Hader’ın daha öncesinde Finn Wolfhard tarafından canlandırılan Richie Tozier karakterinde oynamasını istediği düşünülürse, istedikleri gerçek olacak gibi gözüküyor. McAvoy içinse Bill Denbrough rolünde olacağı düşünülüyor.

Beverly Marsh karakteri için yer alacak olan Jessica Chastain’in görüşmelerin yapıldığı haberi sonrası Instagram üzerinden James McAvoy ile olan fotorafını It Film hashtagiyle paylaşması da McAvoy’un filmde olacağı ihtimallerini güçlendirdi. It: Chapter Two’nun çekimleri bu yaz başlayacak ve 6 Ekim 2019 tarihinde vizyona girecek.

View this post on Instagram

Stalker @jamesmcavoyrealdeal #ITfilm

A post shared by Jessica Chastain (@jessicachastain) on