Gelmiş geçmiş en büyük süper kahraman filmi Avengers: Infinity War’a artık sayılı günler kala filmden bir TV tanımı daha yayınlandı.

Yayınlanan tanıtım fragmanında Doctor Strange, Tony Stark’ın yanına bir portal açıp kendisinin yardımını istiyor. Ayrıca Pepper Potts’ı ilk defa bir Inifinty War fragmanında görme şansını elde ediyoruz. Aynı zamanda Rocket ile Thor’un bir konuşmasını izlediğimiz fragmanda Thor daha kaybedecek neyinin kaldığını söylüyor. Son Thor filminde Loki’nin kendisiyle aynı gemide olması ve bir Infinity Stone barındırdığını düşünecek olursak Loki’nin ölmüş olabileceğini düşünüyor olabilir. (BİR SONRAKİ CÜMLE POTANSİYEL SPOILER OLABİLİR) Fakat Avengers 4’ten yayınlanan set fotoğraflarında Tom Hiddleston’un olduğu doğrulandı, yani rahat bir nefes alabiliriz.

Avengers: Infinity War; Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Chris Evans, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Bradley Cooper, Vin Diesel, Don Cheadle, Anthony Mackie, Sebastian Stan, Paul Bettany, Elizabeth Olsen, Tom Holland, Benedict Cumberbatch, Paul Rudd ve Tom Hiddleston’tan oluşan kadrosuyla 27 Nisan’da vizyona giriyor.

Uzatmalı iletişim öğrencisi, yumoş ayısı fetişisti