Kevin Kwan’ın aynı isimli bestseller romanından uyarlanan Warner Bros.’un yeni filmi Crazy Rich Asians’dan ilk fragman yayınlandı.

Now You Can See Me 2’den hatırladığımız John M. Chu’nun yönetmenlik koltuğuna oturduğu filmde Conastance Wu, New York’da yaşayan Rachel adında bir kadın olarak karşımıza çıkıyor. Rachel sevgilisi Nick’in en yakın arkadaşlarından birinin düğününe katılmak için sevgilisiyle beraber Singapur’a doğru yola çıkıyor. Ülkeye vardıklarında ise Nick’in Rachel’a söylemediği küçük (!) bir gerçek ortaya çıkıyor. Nick aslında inanılmaz derecede zengin bir ailenin varisi. 

Oldukça eğlenceli bir film izleyeceğimiz habercisi olan fragmanda bol bol Rachel ve Nick’in annesinin çatışmalarını göreceğiz gibi gözüküyor. Film normalde görmeye alıştığımız senaryoyu Amerika’nın ellerinden alıyor, Asya’nın ortasına çekiyor ve bir nevi kabullenilmiş fikirleri yıkıyor.

Crazy Rich Asians, kadrosunda Conastance Wu, Henry Golding, Gemma Chan, Lisa Lu, Awkwafina, Ken Jeong, Michelle Yeoh, Sonoya Mizuno, Chris Pang, Jimmy O. Yang, komedyen Ronny Chieng, Remi Hii ve Nico Santos ile 17 Ağustos’da Amerika’da vizyona gireceki Türkiye tarihi ise belli değil.

 

Uzatmalı iletişim öğrencisi, yumoş ayısı fetişisti