Turkcell’in gençlik kulübü gnçtrkcll tarafından düzenlenen GNCFEST, 7 Eylül Pazar günü İTÜ Stadyumu’nda gerçekleşiyor.

Tüm gün sürecek festivalde “Happy” şarkısı ile bu senenin hitine imza atan Grammy ödüllü şarkıcı Pharrell Williams, İngiliz şarkıcı, söz yazarı ve oyuncu Rita Ora, Romanyalı şarkıcı INNA, performanslarıyla tüm gençlik etkinliklerinin vazgeçilmezi Manga, son dönemin en iyi çıkış yapan isimlerinden Mabel Matiz ve son yılların en başarılı rock müzik gruplarından Model sahne alacak.

Teknoloji ve eğlence bir araya gelecek

Turkcell’in 8 yıldır Türkiye’nin farklı illerinde düzenlediği GNCFEST, bu yıl her anlamda yepyeni bir formatla gençlerle buluşacak. GNCFEST’te gençlerin günlük yaşamlarında kaçınılmaz olarak kol kola giden teknoloji ve eğlence bir araya getirilerek, dev bir müzik festivali yaşanacak.

Türkiye’de ilk defa Gnçtrkcll’liler, festivale mobil uygulama üzerinden yön verecek. 7 Eylül Pazar günü İTÜ Stadyumu’nda düzenlenecek festivalde gnçtrkcll uygulamasına sahip olanlar Model’in ilk şarkısını seçerken; Manga’nın solisti Ferman’ın kıyafetini belirleyebilecek; festivale özel geliştirilen uygulama sayesinde festival kalabalığında arkadaşlarını kolayca bulabilecek ve hatta festival ışıklarını bile yönlendirebilecek.

KafeinSiz ekibi olarak, biz de festival coşkusuna ortak olacak ve an an festivalde yaşanan tüm heyecanı ve izlenimlerimizi sizinle paylaşacağız.

 

unnamed (1)

Dev oyun alanları, selfie platformları, karaoke standları, gençlerin kendi şarjını üreteceği bisiklet bölümleri, graffiti panoları ile donatılan alanda, festival havası dolu dolu yaşanırken, festival kapıları 13.00’de açacak.

Bilet satışlarının, Biletix üzerinden gerçekleştiği GNCFEST’te gnçtrkcll’lilere özel indirimli bilet fiyatları 75 TL’den başlıyor.

unnamed