Galaksinin ve zamanın her köşesinden sevenler bu gece rahat bir uyku uyuyabilir çünkü Rick and Morty yaratıcıları Dan Harmon ve Justin Roiland’ın Instagram üzerinden duyurusunu yaptığı üzere ünlü animasyon dizi geri dönüyor.

Adult Swim korkutan bir bekleme süresinin ardından harika bir anlaşma ile sevilen diziyi aramıza yeniden getiriyor. Şirket diziyle tamı tamına 70 bölümlük bir uzun dönem anlaşması yaptı. Dizinin her sezon ortalama 10 bölüm olarak yayınlandığı göz önüne alındığında uzun bir süre boyunca artık Rick and Morty geri dönecek mi şüphesi yaşamak zorunda kalmayacağız. Dizinin anlaşmasını yaratıcıları ve seslendirenleri Dan Harmon ve Justin Roiland oldukça ilginç bir şekilde yaptılar. Nasıl anlatacağımızı bilemediğimiz için aşağıya gönderiyi bırakıyoruz.

Üçüncü sezonunun yayınlandığı 2017 senesi içerisinde bütün televizyon ve online platformlar içerisinde birinci hale gelen dizinin yeni sezonunun aylarca onaylanmayışı bir bir şaşkınlıkla karşılanmıştı. Şimdilik dizinin yeni sezonunun ne zaman geleceği belli değil.

View this post on Instagram

Nothing this big has ever been seen in my shower

A post shared by Dan Harmon (@danharmon) on

Uzatmalı iletişim öğrencisi, yumoş ayısı fetişisti