20th Century Fox’dan gelen ve Shane Black yönetmenliğindeki The Predator filminden ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

Daha önce de haberini yazdığımız hikaye, Jacob Tremblay’in canlandırdığı Rory adlı çocuğun yaratıkların geride bıraktığı bir sinyal cihazını yanlışlıkla aktive edip Dünya yakınındaki bir Predator gemisini bölgesine çekmesiyle başlıyor. Eskisine oranla daha gelişmiş olarak karşımıza çıkan yaratıklar filmdeki aksiyon ve vahşet dozajını da arttırıyorlar.

Senaryosu Fred Dekker tarafından yazılan film R-Rated olarak karşımıza çıkıyor. Henüz tanıtım fragmanı yayınlanmasından dolayı her yaştan izleyicinin izleyebileceği şekilde dizayn edilen videonun ana fragmanla beraber red-band ve green-band versiyonlarını göreceğimiz kesin. Tanıtım fragmanı bize ilk öğrendiğimiz hikaye dışında henüz bir şey vermiyor. 20th Century Fox, hikayeye dair detayları asıl fragmana saklıyor.

The Predator kadrosunda Boyd Holbrook, Trevante Rhodes, Keegan-Michael Key, Olivia Munn, Sterling K. Brown, Alfie Allen, Thomas Jane, Augusto Aguilera, Jake Busey ve Yvonne Strahovski ile 14 Eylül’de Amerika’da vizyona girecek, Türkiye’de ise şu an tarihi bilinmemekle beraber büyük ihtimalle aynı tarihlerede sinemalarda olacak.

Uzatmalı iletişim öğrencisi, yumoş ayısı fetişisti