Disney ve Pixar’ın en çılgın ailesinin filmi Icredibles 2’den yeni bir fragman yayınlandı. Anlaşılan günün sonunda kahramanımız Jack-Jack olacak.

İlk filmde güçlerinin ortaya çıkmamasından ve haliyle bir bebek olduğundan ilk filmde çok izleyemediğimiz Jack-Jack’i bu filmde direkt olarak aileyle beraber mücadele ederken izleyebileceğiz. Filmde Helen (Elastigirl) süper kahramanlık işleriyle uğraşmak için ailesinden uzakta çalışırken, ilk filmin aksine bu sefer Bob (Mr. Incredible) evde çocuklarla ilgilenen kişi oluyor. Aile kendi gündelik hayatlarına devam ederken bir yandan Jack-Jack’in yeni güçlerini keşfediyorlar, tabiki bir süper kötü ortaya çıkana kadar.

Bu sefer özellikle ayrıntılı bir şekilde hazırlanmış bir planla karşılarına çıkan kötü karşısında Parr ailesi, Frozone’u da alıp hep beraber bir mücadeleye hazırlanıyorlar. Filmin yönetmenliğini ve senaryosunu ilk filmden ve Iron Giant’dan hatırladığımız Brad Bird üstleniyor.

Incredibles 2, seslendirme kadrosunda Holly Hunter, Craig T. Nelson, Sarah Vowel, Huck Milner ve Samuel L. Jackson gibi isimlerle 15 Haziran’da sinemalarda olacak.