Kate McKinnon ve Mila Kunis’i bir araya getiren, bol aksiyon ve bol komedili film The Spy Who Dumped Me’den yeni bir fragman yayınlandı.

Audrey (Mila Kunis) ve Morgan’ın (Kate McKinnon) Los Angeles’da iki yakın arkadaşı canlandırdığı filmde, Audrey’in daha sonradan ajan olduğunu öğrendikleri eski sevgilisinin birden yanlarına gelmesi ve peşinde bir sürü suikastçi olduğunu öğrenmeleriyle hayatlarındaki her şey birden tepetaklak bir hal alıyor.

Filmin yönetmenliğinde Lise Partners, Chasing Life gibi yapımların yazarı olan Susanna Fogel yer alıyor. Fogel aynı zamanda David Iserson ile filmin senaryo ekibinde de yer alıyor. Sıradan yaşamları bir anda değişip sürekli ölümle burun buruna geldikleri bir aksiyona dönüşen Audrey ve Morgan’ın hayatlarına bir de şüpheli bir İngiliz ajan girmesiyle ise bir anda dünyayı kurtarmaya doğru giden bir maceranın eşiğine geliyorlar.

Mila Kunis ve Kate McKinnon dışında Justin Theroux, Sam Heughan, Hasan Minhaj ve Gillian Anderson gibi isimleri bulabileceğimiz The Spy Who Dumped Me, 3 Ağustos’ta Amerika’da vizyona girecek, Türkiye için tarihi şu an belli değil.