DC sinema evreninde Aquman sonrası gelecek film Shazam!’ın çekimleri sonunda tamamlandı, yani demek oluyor ki yakın zamanda bir poster hatta fragman bile söz konusu olabilir.

Filmin yönetmeni David F. Sanberg, kendi Twitter ve Instagram hesapları üzerinden yaptığı açıklamada filmin çekimlerinin sonunda tamamlandığını haber verdi. Yönetmenin Instagram gönderisinde çizim olarak kendi bulunuyor ve elinin olduğu kısımda sansür mevcut. Sanberg sansürlü kısmı ancak filmle beraber görülebileceğini açıklamaya ekledi.

Shazam! bundan sonraki süreçte post prodüsiyonda olacak. Artık filmden posterler, resmi set fotoğrafları ve hatta fragman bile beklemeye başlayabiliriz. Geçtiğimiz aylarda Zachary Levi’nin setten görüntüleri sızmış ve kostüm çok beğenilmemişti fakat bu sefer göreceğimiz görüntüler kostümün editlenmiş hali olacağı için daha öncekilere göre çok daha iyi olacağı kesin. Filmde ”Shazam!” diye bağırdığında üzerine yıldırım düşerek kendisini yetişkin bir süper kahramana dönüştürebilen 14 yaşındaki Billy Batson’ın hikayesini izleyeceğiz. Asher Angel’ın Batson’ı oynayacağı fimde, Shazam’ı ise Chuck’dan hatırladığımız Zachary Levi canlandıracak.

Shazam!; Zachary Levi, Asher Angel, Grace Fulton, Faithe Herman, Ian Chen, Jovan Armand, Cooper Andrews, Marta Milans ve Ron Cephas gibi oyuncularla 5 Nisan 2019’da sinemalarda olacak.