Oyuncu Alden Ehrenreich’ın Han Solo karakterini canlandırdığı Solo: A Star Wars Story tanıtımları sırasındaki bir röportajında Harrison Ford sürprizi yaşandı.

Hayden Christensen’ın daha önce Anakin Skywalker karakterinde yaşadığı baskıyı şimdilerde ise Alden Ehrenreich Han Solo için yaşıyor. Bu kadar popüler bir karakterin gençliğinde yer alacak Ehrenreich’ın Solo için yaptığı bir röportajda filmin yönetmeni Ron Howard, Harrison Ford ile beraber ünlü oyuncunun arkasından yaklaşıyorlar. Alden Ehrenreich’ın Harrison Ford’u farketmesiyle yaşadığı şok ise paha biçilemez.

Ford önce kendi gençliğini oynayacak oyuncuyu sandalyemden çekil diyerek uzaklaştırıyor, daha sonra da hayatımdan çık diyerek son noktayı koyuyor. Bütün bu eğlencenin ardından ise Ford’un Ehrenreich’a karakterle ilgili bilmesi gerekenleri anlattığı görülüyor. Bu eğlenceli anların videosunu aşağıya bırakıyoruz.

Solo: A Star Wars Story; kadrosunda Alden Ehrenreich, Emilia Clarke, Donald Glover, Woody Harrelson, Phoebe Waller-Bridge, Thandie Newton ve Paul Bettany gibi isimlerie 25 Mayıs’ta sinemalarda olacak.

Uzatmalı iletişim öğrencisi, yumoş ayısı fetişisti