Yaza doğru yaklaştıkça dizilerden devam ve iptal haberleri geliyor. Son haberi gelenler ise Gotham ve Inhumans oldu.

Güzel haber, Gotham devam ediyor. Daha öncesinde beş sezon olarak planlandığı açıklanan dizi gelecek sene son sezonuyla ekran karşısına geçecek. Bruce Wayne’in ailesinin öldürülüşünün ardından hikayesini Jim Gordon üzerinden anlatan dizi, Wayne’in Batman’e dönüşünün ardından final yapmayı planlıyor. Gotham çizgi romanlara ve şu an kurulu olan DC sinema evrenine çok ters senaryolarla karşımıza çıkmış olsa da, atmosferiyle Gotham’daki hayatı en iyi açıklayan dizilerden biri haline gelmişti.

Aslında pek de kötü olarak nitelendiremeyeceğimiz ikinci haber ise Inhumans’dan geliyor. Dizi oldukça kötü tepkilerle geçen ilk sezonunun ardından resmi olarak iptal edildi. ABC tarafından ekranlara gelen dizi oldukça kalitesiz efektleri ve kötü oyunculuklarla gündeme gelmiş ve haliyle oldukça kötü reytinglere imza atmıştı. Scott Buck tarafından gelen Inhumans’ın, ilk iki bölümünü IMAX salonlarında göstermesi de diziye yaramadı.

Inhumans üzerine başka bir yapım gelir mi bilemiyoruz. Gotham ise gelecek sene normalde 22 bölüm olarak geçen sezonlarının aksine 13 bölüm daha ekranlar karşısına geçerek final verecek.

Uzatmalı iletişim öğrencisi, yumoş ayısı fetişisti