Bryan Singer, Queen vokali Freddie Mercury’nin hayatını konu alan Bohemian Rhapsody’den ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

X-Men: Days of Future Past ve X-Men: Apocalypse’dan bildiğimiz Bryan Singer bu sefer tamamen farklı bir janrada, Queen’in vokali Freddie Mercury’nin hayatını anlatacak Bohemian Rhapsody’nin yönetmen koltuğunda karşımıza çıkıyor.

Mr. Robot dizisi ile ünlenen Rami Malek’in Freddie Mercury’i canlandırıyor olduğu da bu filmin en çok bıçak sırtı olacak konusu gibi duruyor. Açık konuşmak gerekirse biz ne gelen fotoğraflarda ne de aşağıda izleyeceğiniz tanıtım fragmanında Malek’in görünüşünden pek de hoşnut değiliz. Tabii yine de filmi izlemeden kesin yargıya varmak istemiyoruz. Queen gibi Dünya’nın en önemli, en çok sevilen gruplarından bir tanesini ekrana getirmesi bu filmi insanların ya çok seveceği ya da filmden nefret edeceği hissi uyandırıyor.

Roger Taylor olarak Ben Hardy (X-Men: Apocalypse), Brian May olarak Gwilym Lee ve John Deacon olarak Joseph Mazzello’nun yer aldığı filmde ayrıca Game of Thrones’dan tanıdığımız Aidan Gillen yer alıyor.

Bohemian Rhapsody, 28 Aralık 2018’de Türkiye’de vizyona girecek.