Lucasfilm’in başkanı olan Kathleen Kennedy ile yapılan bir görüşmede Kennedy’nin bir gün Lando filmi de yapmak istediklerini açıkladı.

İzleyeceğimiz ikinci Star Wars spin-off’u olacak olan Solo: A Star Wars Story yavaş yavaş gala gösterimlerine başlamışken, düzenlenen etkinliklerden birinde yer alan Kathleen Kennedy kendisi ile yapılan bir röportajda, yakın zamanda Lando karakterinin üzerine yoğunlaşan bir film projesi düşündüklerini açıkladı.

Lando, arka planını çok göremediğimiz biraz gizemli bir karakter olması ve hikayesinin anlatılması durumunda galaksinin hiç bilmediğimiz köşelerini ve olaylarını keşfetmemiz açısından güzel bir tercih gibi gözükse de Solo: A Star Wars Story’nin henüz vizyona girmemiş olması ve izleyenlerden henüz karaktere yönelik bir geri dönüş alınmadığından dolayı karar vermek için biraz erken gözüküyordu.

Bu açıklamanın büyük yankı bulmasının ardından ise Lucasfilm’den bir düzeltme geldi. Stüdyo, Kennedy’nin açıklmasının bir bölümünü destekleyerek bir Lando filminin çekilmesinin mümkün olabileceği ama yakın zamanda olmayacağını belirtti. Şimdilik Calrissian’ı Han ve Chewie ile görmekle yetineceğiz.

 

Uzatmalı iletişim öğrencisi, yumoş ayısı fetişisti