Daha öncesinde görüntü yönetmeni Dan Laustsen’ın set fotoğraflarıyla kendini hatırlatan John Wick: Chapter 3, bu sefer de vizyon tarihini bize hatırlatan bir paylaşımla öne çıkıyor.

John Wick: Chapter 3’nin yönetmenliğini Chad Stahelski üstleniyor. New York içerisinde geçecek filmde, John Wick kurallara karşı geldiği için Continental içerisindeki yerini kaybetmiş biri olarak karşımıza çıkıyor. Bütün suikastçiler ve dev bir şirket kendisine düşman kesilmiş durumda ve Wick tüm bu ortamın içerisinde New York’dan çıkmaya çalışıyor ve hayatta kalma savaşı veriyor.

İlk filminde 20 milyon dolarlık bütçesini karşılık 130 milyon dolarlık bir hasılat elde ederek ikincisini çekilmesini garantileyen, devam filminde ise 40 milyon dolara karşılık 160 milyon dolarlık bir kazanç sağlayan John Wick, bütün bu kazançla üçüncü filmine hak kazanmıştı.

John Wick: Chapter 3, kadrosunda Keanu Reeves, Ruby Rose, Ian McShane, Laurence Fishburne, John Leguizamo, Lance Reddick, Common ve resmi olarak belirtilmese de yer alması beklenen Hiroyuki Sanada’dan oluşan kadrosu ile 17 Mayıs 2019 tarihinde vizyona girecek.