Geçen sene Netflix’in iptal ettiği ardından da sevenlerinin baskısıyla son bir kez daha ekran karşısında olacak Sense8’in final bölümünün fragmanı nihayet yayınlandı.

J. Michael Straczynski, Lana Wachowski ve Lilly Wachowski’den gelen dizide birbirlerine duyusal olarak bağlı olan 8 alakasız insanın, bu doğaüstü özelliğe karşı bir örgütle mücadele etmesini, bir yandan ise kendi hayatlarındaki problemleri çözerken birbirleriyle yardımlaşmalarıyla aslında çok da farklı olmadıklarını anladıkları bir hikayeyi izleme şansı bulmuştuk.

Bir yandan çok sevenleri bir yanda ise nefret edenleri oluşan dizi iptal edilmeden önce iki sezon dayanabilmişti. Dizinin geçen sene iptal haberinden sonra dizinin takipçilerinden gelen baskıdan sonra Netflix dizinin finalini yapma sözü vermişti. Dizi formatında değil de tek bir uzun bölüm şeklinde verilecek olan finalin neredeyse iki saat süreceği konuşuluyor.

Sense8, kadrosunda Tuppence Middleton, Brian J. Smith, Doona Bae, Aml Ameen, Max Riemelt, Tina Desai, Miguel Ángel Silvestre ve Jamie Clayton ile final bölümüyle 8 Haziran’da Netflix üzerinden yayınlanacak.

Uzatmalı iletişim öğrencisi, yumoş ayısı fetişisti