CW kanalı yeni sezonu için üç yeni dizi birden tanıtıyor. Bunlar arasından All American ve Charmed’dan ilk bakış fragmanları yayınlandı.

All American biraz daha futbol bazlı bir dram hikayesi şeklinde ilerlerken Charmed ise 1998 yılında başlayana aynı isimli sevilen dizinin tekrardan uyarlaması şeklinde karşımıza çıkıyor. Vampire Diaries dizisinin spin-off’u olan Legacies’de ise gelecek nesil vampirlerin hayatlarına tanık oluyoruz.

All American, Spencer James isimli bir çocuğun lisede Amerikan futbolundaki yükselen başarısı üzerine başka bir okula geçişinden sonraki olayları konu alıyor. Spencer, South Crenshaw High’da sıradan bir okul öğrencisiyken Beverly High School tarafından teklif almasıyla bir anda hayatı bambaşka bir şekilde ilerliyor. Bir yandan eski mahallesindeki ailesi, arkadaşlarıyla ilişkilerini sürdürürken diğer yandan ise Beverly Hills’ın ortamına ayak uydurmaya çalışan Spencer James’in mücadelesini izliyoruz.

Birlikte daha güçlü mottosuyla yola çıkan Charmed yeniden uyarlama olarak karşımıza çıkıyor. İlk versiyonunda üç kız kardeşin, annelerinin ölümünün ardından çok güçlü birer cadı olduklarını öğrendikleri dizinin yeni versiyonunda iki kız kardeş, annelerinin ölümünün ardından aslında başka bir kız kardeşlerinin olduğunu da öğreniyorlar. Bütün bunların sonrasında ise Charmed Ones olarak bilinen çok güçlü cadılar oldukları ortaya çıkıyor. Cadıların görevi ise bölgelerine saldıran iblislere karşı savaşmak ve insanlarını korumak.

The Vampire Diaries’de ve The Originals’da izlediğimiz vampirlerlerin devamı olacak olan Legacies’de ise The Salvatore School içerisinde okuyan yeni doğaüstü güçlere sahip neslin hayatlarına tanık oluyoruz. Genç ve yetenekli öğrenciler için açılan okulda Klaus Mikaelson’ın kızı Hope’dan Alaric Saltzman’ın ikizlerine kadar birçok karakteri bulabilmek mümkün. Vampirler, cadılar ve kurtadamlarla dolu okulda karakterler insanlığın koruyucuları mı yoksa düşmanları mı olacaklarına karar veriyorlar.