Bu sene ilk defa boş geçip bizi merakta bırakan HBO’nun fenomen dizisi Game of Thrones’dan haber geldi, oyuncu Emilia Clarke Daenerys Targaryen’ın son çekimlerini de tamamladı.

Yedinci sezonunu geçen sene izlediğimiz dizi bittiği andan beri kendisini özletmeye devam ediyor. Şimdiden çok uzun zaman geçmiş gibi hissettiren diziyi gelecek seneye kadar izleyemeyeceğiz. Elbette ki sezonun büyük bir savaş teması taşıması ve her bölümün bir film gibi yapılacağından dolayı yapımcı ekibin böyle bir karar alması normal karşılanabilir.

Aylardır çekimde olan oyunculardan ve bölümlerden ise yavaş yavaş haberler gelmeye başladı. Geçenlerde yaptığımız haberde dizinin en büyük olayı diyebileceğimiz White Walkers ırkıyla insanların mücadelesini anlatacak olan büyük savaşın çekimlerinin tamamlandığını öğrenmiştik. Son haber ise serinin başrollerinden Emilia Clarke’dan geldi. Vanity Fair’e konuşan ünlü oyuncu son sahnelerinin adeta onu adeta yerle bir ettiğini ve Daenerys adına unutulmaz bir son verdiğini ifade etti.

Geçen sezonun sonunda Jon Snow, Daenerys Targaryen’ı kraliçe olarak tanımayı kabul etmiş ve müttefik olmuşlardı. Jamie Lannister’ın da Cersei’ye karşı olarak eklendiği takım yeni sezonda Westeros’un kaderini belirleyecekler. Game of Thrones, sekizinci sezonu ile gelecek sene içerisinde HBO üzerinde yayınlanacak.

Uzatmalı iletişim öğrencisi, yumoş ayısı fetişisti