Disney’in sevilen filmi Maleficent’ın ikinci filminin çekimlerine resmi olarak başlandı, biz de filme dair öğrenebildiklerimizi sıraladık!

Çekimlerinin şu aralar İngiltere’de gerçekleştirildiği filmde yönetmen değişikliği yaşandı. Bu sefer yönetmen koltuğunda 2014 yılında ilk filmi yöneten isim Robert Stromberg yerine Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales’den Joachim Rønning yer alıyor. Önceki filmden Angelina Jolie ve Elle Fanning sırasıyla Maleficent ve Aurora olarak devam filminde bulunuyorlar.

İlk filmdeki öyküden birkaç yıl sonrasını anlatacak olan ikinci filmde, Aurora ve kendisini daha bebekliğinde lanetleyen Maleficent arasındaki ilginç ilişkiyi izleyeceğiz. Yakında kraliçe olmaya hazırlanan Aurora ve Maleficent bir yandan ittifak halinde kalmaya çalışırken bir yandan da başka tehditlere karşı mücadele edecek ve bambaşka maceralara atılacaklar.

Resmi olarak adı Maleficent 2 olarak belirlenen film kadrosunda Angelina Jolie, Elle Fanning, Michelle Pfeiffer, Harris Dickinson, Chitwetel Ejiofor, Ed Skrein, Robert Lindsay, Sam Riley, Imelda Staunton, Juno Temple ve Lesley Manville ile ikinci kez beyaz perdeyle buluşmaya hazırlanıyor. Filmin henüz bir vizyon tarihi yok.

Uzatmalı iletişim öğrencisi, yumoş ayısı fetişisti

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here