Sosyal medyadaki proaktif ve esprili paylaşımlarıyla dikkat çeken David F. Sanberg, önceki çektiği filmlerden bir karakterin yeni Shazam! filminde yer alıp almayacağına (!) dair yöneltilen soruyu tiye aldı.

David F. Sandberg, Shazam! filmiyle ilgili hayranlarıyla iletişim kurmak ve bazı noktalarda da onlarla şakalaşmak için Twitter hesabını sıkça kullanıyor. Yine bir hayranından gelen ”Annabelle ve Shazam’ı beraber görebilecek miyiz?” sorusuna Sandberg’in yanıtı gecikmedi ve yönetmen ”Filme dair bir referans, evet. Hatta Lights Out filminden bir karakter de Shazam! filminde yer alabilir.” yanıtını vererek hayranının sorusuyla dalga geçti.

Annabelle: Creation ve Lights: Out, David F. Sandberg‘in önceden çektiği hatırı sayılı korku filmlerinden. Açıkçası Deadpool filmlerinde Ryan Reynolds’ın başka yapımlarda hayat verdiği karakterleri bir şekilde gördükten sonra çok da anormal bir soru değil fakat pekala elma ve armutu karıştırmamak lazım! Siz ne düşünüyorsunuz? Sandberg’in şaka olarak söylediği durum, gerçekten de sinema tarihinde çizgi roman ve korku unsurlarını ilk defa bir araya getirir mi?

 

 

 

Uzatmalı iletişim öğrencisi, yumoş ayısı fetişisti